PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY THERMOMIX WARSZAWA

AGNIESZKA CYWIŃSKA – TWÓJ PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY THERMOMIX WARSZAWA

O mnie

Przedstawiciel Thermomix na Warszawę

Witajcie Kochani w moim kulinarnym zakątku! Jestem Agnieszka, a to miejsce to nie tylko informacje o wszystkim co jest związane z urządzeniem thermomix i firmą Vorwerk, która jest jego producentem, ale również małe okno w moje kulinarno-życiowe podróże.

Jestem dumną mamą dwójki cudownych nastolatków, którzy są moją niekończącą się inspiracją. To dla nich, i dla Was, dzielę się moją miłością do gotowania. Choć czasem wydaje się, że dni są krótkie, a obowiązków mnóstwo, to kuchnia staje się moim magicznym miejscem, gdzie odnajduję radość i spełnienie.

Od kilkunastu lat pracuję jako stewardessa linii lotniczej. Kiedyś myślałam, że moje podróże służbowe są przeciwwagą dla życia domowego, ale okazało się, że to jedno uzupełnia drugie. Moje kulinarne doświadczenia z różnych zakątków świata wpływają na moje codzienne gotowanie, a to, co tworzę w domu, przypomina mi o smakach z najróżniejszych zakątków świata, które odwiedziłam.

Jednak kluczową rolę w mojej kuchni odgrywa ukochane i fenomenalne urządzenie – Thermomix. To moje magiczne narzędzie, które sprawia, że gotowanie jest prostsze i szybsze, a efekty są zawsze wyśmienite. Podzielę się z Wami nie tylko przepisami, ale także trikami i pomysłami na wykorzystanie Thermomixa w codziennym gotowaniu.

Praca jako stewardesa nauczyła mnie elastyczności, szybkiego podejmowania decyzji i czerpania radości z chwil. To właśnie te cechy przenoszę do mojej kuchni i na bloga. Chcę, abyście poczuli się tutaj jak w domu, znaleźli inspirację do gotowania oraz zrelaksowali się razem ze mną przy kulinarnych eksperymentach.

Zapraszam Was do wspólnej podróży po smakach, aromatach i doświadczeniach kulinarnych. Bądźcie ze mną na Instagramie, Facebooku i tutaj, na blogu. Chętnie poznam Wasze historie i przepisy. Czekam na Wasze komentarze i wiadomości!

Smacznego gotowania!

Agnieszka – przedstawiciel handlowy Thermomix Warszawa (Mazowieckie)

Gotowanie z Thermomix

Chcesz poprawić jakość Twojej kuchni i mieć więcej czasu dla siebie?

  • to przyjemne przygotowywanie posiłków – bez bałaganu w kuchni
  • jesz zdrowo – bez chemii
  • szybko – oszczędzasz czas
  • oszczędnie – w Twojej kieszeni zostanie min.300zł. miesięcznie
  • zero waste – nie marnujesz jedzenia
  • kreatywnie i różnorodnie – platforma Cookido zawiera ponad 3000 przepisów w j. polskim a ponad  48 000 przepisów w różnych językach z całego świata
  • zgodnie z dietą m.in. bez laktozy; bez glutenu; bez jajek; ryb i mięsa czy dieta dr Dąbrowskiej są dostępne na Thermomix

Zapraszam Cię do przeczytania moich wpisów

Dowiedz się więcej nt gotowania w urządzeniu Thermomix, poznaj tricki, porady, istotne informacje nt gotowania i polecane przepisy

Link do bloga →

Kontakt ze mną

Jeżeli masz pytania dotyczące Thermomix – zapraszam Cię do kontaktu!

a.cywinska77@gmail.com

Tel. 570 090 590

Prezentacja Thermomix w Warszawie

Zapraszam na wspólne gotowanie i prezentację w Twoim domu

Spotkajmy się w Warszawie, a sam sprawdzisz co zyskasz Ty i Twoja rodzina decydując się na Thermomix.

Wolisz prezentację online? Zapraszam na thermowizję.

Połączymy się za pomocą wybranego komunikatora z funkcją kamery. W tym czasie będziesz mógł się odprężyć, a ja przedstawię Ci funkcje urządzenia i odpowiem na wszelkie Twoje pytania.

Pin It on Pinterest

Share This